طولانی سیاسی فوتبال برگزاری جام جهانی

طولانی: سیاسی فوتبال برگزاری جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باشگاهی که در آستانه نابودی است

تیم فوتبال صبای قم این روزها اوضاع مالی به شدت بدی دارد و با پرسشها فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند.

باشگاهی که در آستانه نابودی است

باشگاهی که در آستانه نابودی است

عبارات مهم : انگیزه

تیم فوتبال صبای قم این روزها اوضاع مالی به شدت بدی دارد و با پرسشها فراوانی دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش خبرآنلاین، عدم حمایت مسئولان ورزش استان از تیم صبا موجب شده است که تمام فشار این کلوب سابق لیگ برتری بر دوش کادر فنی تیم باشد. ” محمدعلی فلاح دار ” که بعد از ” هومن افاضلی” سکان هدایت صبا را برعهده گرفته ، باید تمام پرسشها این تیم را شخصاً حل کند.

باشگاهی که در آستانه نابودی است

فلاح دار سرمربی تیم فوتبال صبای قم در مورد اوضاع این تیم گفت: طبق برنامه تمرینات خود را انجام داده و خود را جهت حضوری موفق در نیم فصل دوم مسابقه های جام آزادگان آماده می کنیم، در اوضاع فعلی کلوب که پرسشها مالی موجب اعتراض و نارضایتی بازیکنان شده است ، ایجاد انگیزه در بین بازیکنان و متمرکز کرده ذهن آنها جهت انجام برنامه های تاکتیکی کار مشکل هست، ولی با همکاری بازیکنان و کادر فنی، نگذاشته ایم که پرسشها و حواشی وارد تمرین شده است و طبق جدول از پیش تعیین شده، جلسات تمرین برگزار می شود.

سرمربی صبای قم افزود: در حال حاضر که در نیم فصل مسابقه ها هستیم و پنجره نقل و انتقالات نیم فصل هم باز شده، همین پرسشها مالی مانع شده است که بازیکن جدیدی را به تیم اضافه کنیم و از طرفی تعدادی از بازیکنان خواهان جدایی هستند و این شرایط کار ما را جهت ادامه مسابقه های سخت تر می کند.

تیم فوتبال صبای قم این روزها اوضاع مالی به شدت بدی دارد و با پرسشها فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند.

فلاح دار در مورد حضورش در تمرین و انجام تمام حرکات در کنار بازیکنان هم گفت: در حال حاضر تنها سلاحی که جهت خروج از بحران داریم، دانش، تلاش و ایجاد انگیزه هست. بازیکنان ما به انگیزه نیاز دارند تا از تمام پتانسیل فنی خود استفاده کنند، تمرین کردن من پا به پای بازیکنان انگیزه بیشتری در تیم تزریق می کند. دانش، رفاقت و تلاش، صبای قم را از بحران خارج خواهند کرد، در کنار تلاش و فعالیتی که بازیکنان و کادرفنی انجام می دهند، مسئولان ورزش استان هم باید به کمک این کلوب بیایند. رها کردن این کلوب کمکی به فوتبال قم نکرده و موجب نابودی آن خواهد شد.

واژه های کلیدی: انگیزه | فوتبال | مسابقه | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs