طولانی سیاسی فوتبال برگزاری جام جهانی

طولانی: سیاسی فوتبال برگزاری جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به یونان آمدم تا راه را جهت ایرانی‌ها باز کنم / انصاری‌فرد

كریم انصاری‌فرد مهاجم تیم ملی، به قولی كه داده بود وفا كرد. در روزهای اولی كه او به لیگ یونان رفت، مدام یك جمله را تكرار می‌كرد: «به اینجا آمده‌ام تا طوری بازی

به یونان آمدم تا راه را جهت ایرانی‌ها باز کنم / انصاری‌فرد

انصاری فرد: به یونان آمدم تا راه را جهت ایرانی ها باز کنم

عبارات مهم : زندگی

كریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی، به قولی كه داده بود وفا كرد. در روزهای اولی كه او به لیگ یونان رفت، مدام یك جمله را تكرار می كرد: «به اینجا آمده ام تا طوری بازی كنم كه بعد از من راه باز شود و ایرانی های دیگری هم بتوانند بیایند.»
به گزارش خبر ورزشی، حالا كارلوس كی روش باید قدردان كریم باشد چون به بین المللی شدن تیم او كمك زیادی كرد. انصاری فرد در سال 2015 در حالی اوساسونا را ترك كرد كه همه می گفتند یك بازنده كامل بوده و منتظر بودند تا به یك تیم ایرانی ملحق شود و چند سالی بازی كند و مثل یك فوتبالیست معمولی جهت هر لحظه خداحافظی كند. انصاری فرد ولی بی توجه به همه این حرف ها، تصمیمی گرفت كه خودش دوست داشت. او تنها یك حرف داشت: «می گویند من در اوساسونا خوب نبودم. ببخشید مگر وقت بازی داشتم كه خودم را نشان دهم؟ همان اول گفتند آماده نیستم و باید چند هفته بدنسازی كنم. اصلاً به من وقت ندادند كه بدرخشم…»

تغییر در زندگی كریم

به یونان آمدم تا راه را جهت ایرانی‌ها باز کنم / انصاری‌فرد

كریم به یونان مثل یك شانس تازه نگاه می كرد و روی هوا این شانس را زد. او به باشگاهی رفت كه همه رفیق بودند تا همبازی: «جو پانیانیوس فوق العاده بود و همان روزهای اول مدیر کلوب به من گفت ما اینجا ستاره می سازیم و به تیم های بزرگ می فرستیم. نشانه مان این است كه تو را به یك کلوب بزرگ ترانسفر كنیم.» كریم تصمیم گرفت زندگی خود را عوض کردن دهد. او تك و تنها در یونان بود ولی همین كه می توانست به انگلیسی صحبت كند، خیلی از مشكلات رفته رفته حل شد. گرفتن رابطه نزدیك با بعضی بازیكنان تیم و همین طور عوض کردن در رژیم غذایی و برنامه تمرینی، ناگهان بدن انصاری فرد را تراش داد. چند ماه بعد هنگامی که در اردوی تیم ملی آفتابی شد، دوستان نزدیكش می گفتند چه اتفاقی جهت او افتاد كه چنین عضلاتی جهت خود درست كرده است؟ انصاری فرد برنج را به طور كامل از بین بردن كرد. غذاهای چرب هم مثل گذشته در برنامه غذایی او جا نداشتند. شكر جهت هر لحظه از زندگی اش از بین بردن شد و در مدت وقت كوتاهی توانست بدنی آماده داشته باشد و در زمین 90 دقیقه بجنگد.

بهترین تصمیم انصاری فرد

بی شك عالی ترین تصمیمی كه انصاری فرد در یونان گرفت، كار با مربی بدنساز تیم ملی یونان بود. او به واسطه یكی از بازیكنان مطرح پانیونیوس با مربی بدنساز تیم ملی این كشور آشنا شد و در واقع او بود که برنامه های تمرینی كریم را تاحدود زیادی عوض کردن داد و به صورت تلفنی مدام با این بازیكن در ارتباط بود كه راجع به رژیم غذایی هم نكات مورد نیاز را به او بگوید. عوض کردن اساسی در اوضاع بدنی انصاری فرد رفته رفته مشخص شد. او در همان نیم فصل اول با حمایت سرمربی و همین طور همبازیانش توانست در زمین بازی هم خوش بدرخشد و از همان نیم فصل اول المپیاكوس را مشتری خود كند.

كریم انصاری‌فرد مهاجم تیم ملی، به قولی كه داده بود وفا كرد. در روزهای اولی كه او به لیگ یونان رفت، مدام یك جمله را تكرار می‌كرد: «به اینجا آمده‌ام تا طوری بازی

مهره فیكس كی روش

انصاری فرد آرزوهای بزرگی هم در تیم ملی داشت. او در دوران حضور در اوساسونا، روزهای تلخی را در تیم ملی سپری می كرد و حتی انتقادهای زیادی از عملكردش شد. مثلاً هنگامی که در بازی دوستانه با شیلی به میدان رفت، پر اشتباه بود. كم كم درخشش در یونان، اوضاع او در تیم ملی را هم سر و سامان داد. انصاری فرد هر چند نیمكت نشین سردار بود ولی امید داشت بتواند به تركیب برسد و در بازی های اخیر ایران، تبدیل به مهره ای ثابت جهت كارلوس كی روش شده است هست. او دوست دارد شانس بازی در جام جهانی را جهت دومین بار به دست بیاورد و با گلزنی در این جام، به افتخار بزرگی در زندگی اش برسد. او انگیزه زیادی جهت رقم زدن این اتفاق دارد و این روزها هم مثل دو سال گذشته، تنها و تنها تمركزش را روی فوتبال گذاشته و از همه حواشی به دور است.

كی روش ممنون دار كریم

كریم به آرزوهایی كه در روزهای اول حضور در یونان داشت رسید: «آرزو دارم بازیكنان ایرانی دیگری هم به یونان بیایند.» او خط شكن شد. در همان سال اول اینقدر خوش درخشید كه توانست زمینه ساز حضور مسعود شجاعی در پانیونیوس باشد. كریم امسال هم نقش مهمی در حضور احسان حاج صفی در المپیاكوس داشت. البته نباید از رابطه نزدیك محمودرضا فاضلی مدیر برنامه های این بازیكن هم گذشت. كارلوس كی روش هم به شدت از انصاری فرد راضی است و هیچ گاه نقش او در بین المللی شدن تیمش را كتمان نمی كند. كارلوس همواره اصرار دارد بازیكنان به اروپا بروند و كریم كمك كرد دو بازیكن تیم ملی راهی یونان شوند. چندی قبل بازیكنان تیم ملی با كریم شوخی می كردند و آن جمله معروف در اینترنت را می گفتند ولی حالا می توان با قدرت گفت به خدا كریم مسلمان است!

به یونان آمدم تا راه را جهت ایرانی‌ها باز کنم / انصاری‌فرد

واژه های کلیدی: زندگی | یونان | ایرانی | انصاری فر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs